İKİZCEBELEDİYESİ
İkizce Belediyesi
e-belediye sistemini
31.05.2021 00:00:00
e-belediye sistemini

             İkizce Belediyesi, vatandaşların internet üzerinden emlak, çevre- temizlik,  ilan ve reklam borçlarını ödeyebileceği e-belediye sistemini hayata geçirdi. Sistemde borç sorgulama ve ödeme haricinde beyan sorgulama, rayiç bedeli sorgulama, bina birim değeri sorgulama, imar durumu sorgulama ve adres bilgi sorgulama gibi işlemlerde yapılacak.

            İkizce Belediye Başkanı Osman KAYGI   Teknolojinin hızla geliştiği günümüzde güçlü teknolojik altyapısı ile vatandaşların günlük yaşantısını kolaylaştıran bir belediyecilik anlayışı ile e-belediye projemizi hayata geçirdik. İkizce halkı bilgi edinme ve her türlü işlemlerini artık internet üzerinden yapabilecek. E- Belediyecilik sistemimizdeki hizmetleri geliştirerek çalışmalarımıza devam edeceğiz. E-belediye hizmeti ile hemşerilerimiz dünyanın dört bir köşesinden borçlarını sorgulayabilecek ve ödemelerini İkizce Belediyesi'ne resmi internet sitesi www.ikizce.bel.tr üzerinden 7/24 gerçekleştirebilecekler.

            Başkan Kaygı  Online işlemlerle vatandaşlara hizmet kolaylığı sağlarken korona virüs tedbirlerinin uygulanmasındaki kritik sürece ve ilçe sakinlerinin korunmasına katkı sağlamayı da hedefliyoruz  dedi.

Published at 20.05.2024 09:39:23, Powered By RediCMS(www.redicms.com)0ms